Ak je toto pravda, niet komu veriť ! ! !

Dnes sa ku mne dostal článok o KDH, 99% a SaS, kde autor popisuje prepojenia členov z týchto strán ako tajne spolupracujú, aby ovládli Slovenskú politickú scénu. Osobne ma to pobúrilo, ak je to všetko pravda, potom niet komu veriť v našom štáte a je otázne či toto je ešte štát v pravom zmysle slova.

Musím sa s Vami milí čitatelia o tento článok podeliť pre link kliknite tu. Preklepy a výrazové prostriedky nie sú veľmi dôležité, ale podozrenia z prepojení, o ktorých autor píše sú nanajvýš poburujúce. Keďže cez súdnictvo a bezpečnosť sa pravdy človek len ťažko dovolá, spolieham sa na Vás drahí spoluobčania a verím, že kúsky do skladačky budete vedieť doplniť a spoločnými silami odhalíme pravdu za celým komplotom mocnárov proti ľudu na Slovensku.

 

Zisky ropných spoločností + Gazprom (2009-2022)

09.03.2023

Kým jedni strácajú, druhí profitujú aj počas krízy. V nasledujúcom grafe môžete vidieť percentuálny podiel fixných nákladov zložených z priemernej ceny ropy (APSP za Brent, WTI, Arabskú ropu) prepočítanú na Euro/liter a hornej hranici spotrebnej dane z minerálnych olejov z priemernej ceny za benzín (95 a 98 oktánových) a motorovú naftu na čerpacích staniciach od [...]

Už aj Mongolsko je pred nami.

24.05.2021

Počet novoinfikovaných COVIDom už niekoľko týždňov klesá, v nemocniciach sa uvoľňujú lôžka, začali sa športové zápasy a vonku nám prichádza pomaly ale iste záhradkárska sezóna. Ak si odmyslíme politické divadlo, dalo by sa povedať, že konečne tu máme viac pozitívnych vecí. No netreba zabúdať, že ešte stále bojujeme. Bojujeme proti COVIDu, no a keď sa človek v [...]

Donald Trump

USA zabezpečia vojenskú ochranu plavidiel v Hormuzskom prielive, uviedol Trump

03.03.2026 21:44

Premávka v Hormuzskom prielive je už štvrtý deň takmer nulová

Petr Pavel a Petr Macinka

VIDEO: Úmysel či náhoda? Šéf Motoristov Macinka si za chrbtom prezidenta Pavla listoval v komunistickom Rudom práve

03.03.2026 21:38

Vzťahy medzi českým prezidentom Petrom Pavlom a šéfom strany Motoristi Petrom Macinkom sú poriadne našponované.

čurillovci, Banská Bystrica

Zadržaných čurillovcov stále vypočúvajú, môže to trvať do rána. Advokát: má to súvis s výsluchmi, ktoré obvinení robili

03.03.2026 21:37

Zadržiavanie obvinených bolo podľa ich advokáta Petra Kubinu akčné.

repatriačné lety

Príbehy Slovákov, ktorí prileteli z Jordánska: Strácali sme nádej. Nad nami vybuchla protiraketová strela

03.03.2026 20:50

Na Slovensko repatriovali viac ako sto Slovákov a Čechov.

Martin

Rob druhému tak, akoby si chcel, aby druhý robil tebe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 415
Celková čítanosť: 1738103x
Priemerná čítanosť článkov: 4188x

Autor blogu